GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ


     Bešeňová 136
     034 83 Bešeňová
     Tel: +421 444 307 701
     Fax: +421 444 307 852
     www.ginoparadise.sk
     e-mail: info@ginoparadise.sk
     www.facebook.com/ginoparadisebesenova

Aktuálny cenník vstupov GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ
Aktuálny cenník ubytovania v GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej geotermálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. Areál leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka.

TGINO PARADISE BEŠEŇOVÁ sa od leta 2008 rozrástol o úplne novú časť areálu, v ktorom dominuje 5 nových bazénov a nové atrakcie pre deti. Návštevníci si budú môcť vybrať kúpanie v bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou, s teplotou od 26 do 39 °C.

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ sa tak stal areálom s najväčším počtom antikorových bazénov na Slovensku - až 9 z celkového počtu 16. Najväčší je relaxačný bazén, po obvode s podvodnými ležadlami a lavicami s masážnymi tryskami. Jeho súčasťou sú dva chŕliče vody a prevrátený akvadukt v strede bazénu. Rodičia s deťmi určite uvítajú detský bazén so striekajúcou fontánkou a ježkom, vstup pri brodítkach oživia ďalšie zvieratká so striekajúcou vodou. Oba bazény majú protišmykové dno. Vyznávači aktívneho plávania sa môžu tešiť na plavecký bazén 25 m so 6 dráhami, štartovacími blokmi a čiarami na dne, kde sa môžu usporiadať aj medzinárodné plavecké preteky. Atrakciou novej časti areálu je divoká rieka s ostrovom v strede, 9 zapustených dýz vytvára prúd vody a unáša návštevníkov rýchlosťou 1,6 - 2 m za sekundu. Priaznivci adrenalínovej zábavy sa tešia na dopadový bazén, do ktorého ústia 2 tobogany a 3-dráhová šmýkačka. Spolu je v areáli 9 toboganov a šmýkačiek.

Komfort pre hostí zvýši ešte letný vstup, kde okrem ďalších pokladní pribudlo v šatniach aj 400 uzamykateľných skriniek. Celkom bude v areáli pre hostí k dispozícii 2 000 uzamykateľných skriniek.

V novej časti areálu GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ si prídu na svoje najmä rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravených množstvo nových atrakcií. Spolu s preliezačkami, nafukovacími hradmi a šmýkačkami čakajú najmenších detské bazény s vodnými bicyklami a ďalšie novinky.

Okrem nových bazénov sa v areáli nachádza celoročne otvorených 7 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou 27°C - 39°C a množstvom vodných atrakcií, ako aj 3 vnútorné bazény z antikora s ohrievanou čírou vodou od 27 do 38°C a antikorovým toboganom. Príjemný relax ponúka átrium s vírivkami pod holým nebom.

RELAX ALL INCLUSIVE

Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia zažijete vo Wellness centre –Vitálny svet, kde čaká na vás čarovný svet vôní, farieb a príjemných zvukov hudby. Wellnes tvorí komplex 5 sáun a inhalácií (bylinková, rímska, soľná, mentolová, fínska) a ďalšie atrakcie: ochladzovacie bazény, hydromasážne sprchy, turecká mydlová masáž, Kneippov kúpeľ, Bešeňovské skaly, tepidárium... Európskou raritou je vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata. V Relax centre nájdete širokú ponuku služieb: rôzne druhy masáží, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, svetelná terapia, solárium, fitness, slender stoly, manikúra, pedikúra...

GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ ponúka nadštandardné ubytovanie vo wellness hoteloch LUKA****, TERMAL****, GIGA**** a GIO****. Pre všetkých zákazníkov ktorí hľadajú ubytovanie za priaznivú cenu ponúka GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ ubytovanie v turistickej ubytovni s ponukou ubytovania nižšej cenovej kategórie. Celková ubytovacia kapacita priamo v areáli je 550 lôžok. Súčasťou areálu je aj kongresové centrum. GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ je vhodným miestom na usporiadanie firemných podujatí, aktivít teambiuldingu, workshopov i spoločenských akcií. Priestory sú vhodné aj na usporiadanie zábavných podujatí a kongresov do 150 osôb.

Priamo v areáli môžete využiť kvalitné stravovacie služby a ochutnať gurmánske špeciality. Stravovanie nielen pre ubytovaných hostí poskytuje luxusná reštaurácia KOLCHURY s ponukou špecialít slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia BABU ponúka širokú ponuku jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne ktorá je podávaná formou švédskych stolov - Jedz a pi koľko vládzeš a zaplatíš stále rovnako!. Návštevníci si pochutia v reštaurácii Fast food alebo v bufetoch či stánkoch rýchleho občerstvenia. Po absolvovaní relaxačných a wellness aktivít dobre padne posedenie v Relax bare s pestrým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov, káv, zmrzlinových pohárov a cukrárenských výrobkov. Bezprostredná blízkosť bazénov dodáva špecifickú atmosféru Aqua baru. Novinkou je exkluzívna kaviareň Cafe de Luka.

Doprajte si aj vy dokonalý relax - Relax all inclusive v GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ.

Viac informácií na www.ginoparadise.sk

Infocentrum:
+421 44 4307 708 | info@ginoparadise.sk

Rezervácie:
+421 44 4307 701 | rezervacie@ginoparadise.sk

Recepcia (NONSTOP):
+421 44 4307 700 | rezervacie@ginoparadise.sk

Kontakt:
GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ
Bešeňová 136
034 83 Bešeňová
Tel: +421 444 307 701
Fax: +421 444 307 852
e-mail: info@ginoparadise.sk
www.facebook.com/ginoparadisebesenova


Ubytovanie - Unterkunft - Accommodation - Zakwaterowanie - LASTMINUTE Bešeňová