Jasná Nízke Tatry

Chata Hubertka Liptovský Ján

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej turistickej a kúpelnej oblasti s celoročnou prevádzkou.

Chata Hubertka sa nachádza 700m od lyžiarskeho vleku(4 vleky umelo zasnežované), 400m od termálneho kúpaliska(letné a kryté kúpaliská) a 100m od termálneho prameňa kde je možnosť celoročného kúpania a takisto pitia minerálnej vody.

Celková kapacita chaty Hubertka je 7 osôb z toho 2 prístelky. Chata má samostatný vchod, je oplotená, parkovanie je pri chate(možnosť uzatvorenia brány). Pred vstupom do chaty sa na prízemí nachádza menšia terasa, potom spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchyňou (elektrický kombinovaný sporák, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica,umývačka riadu a potrebné vybavenie pre 12 osôb) príjemné obývacie posedenie s TV-SAT,WC a vstavaný funkčná krbová vložka s možnosťou vykurovania aj vrchných izieb. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby 3 a 4 lôžkové, kompletne zariadená kúpeľňa (vaňa, sprchový kút, WC, práčka).
Objekt je novostavba a ponúka lepší štandard, elektrické vykurovanie zaručuje veľmi dobrý tepelný komfort.

sezóna dátum cena
zimná sezóna od 16.12. do 28.4
okrem silvestra
20,-€/lôžko
silvester od 27.12. do 4.1. 25,-€/lôžko
minimálne 6 noci
letná sezóna od 30.6 do 1.9. 12,-€/lôžko
letná mimosezóna od 28.4. do 30.6. a
od 1.9.do 29.9.
10,-€/lôžko
zimná mimosezóna od 29.9. do 15.12. 13,-€/lôžko
  • dieťa do 3 rokov 5,-€ bez nároku na lôžko
  • dieťa na pevnom lôžku do 12 rokov 50% zľava
  • neobsadené pevné lôžko 5,-€/deň
  • pobytová daň 1,-€ osoba/deň
  • hostí zo psami neubytovávame
V zimnej a letnej sezóne sa chata obsadzuje od soboty do soboty minimálne jeden tyždeň.

Fotografie chaty LIPTOVSKÝ JÁN

Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna Chata HUBERT Jasna