SlovenskyPolski
Apartmán Janiga Liptovské Sliače 1338

APARTMÁN JANIGA
LIPTOVSKÉ SLIAČE 1338


Kontakt:
Pavol Janiga
Liptovské Sliače 1484/28
Stupy
034 84 Liptovské Sliače
Slovenská republika

Mobil: +421 915 832 892
Cena:
200Sk/lôžko/noc

Kapacita: 8 lôžok

Vítam Vás na našej stránke!


Apartmán sa nachádza v obci Liptovské Sliače v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová a Aquaparku Tatralandia. Otvorené: celoročne.

APARTMÁN JANIGA


Ubytovacie zariadenie so samostatným vchodom ponúka v podkroví dve spálne+kuchyňa+kúpelňa. Obidve spálne sú vybavené 3 manželskými lôžkami a dvoma samostatnými lôžkami.
Kapacita: 8 lôžok+2pristelky. Hostia maju k dispozicii sedaciu z ktorej vzniknu dva miesta na spanie. Obidve spálne sú prepojené cez kuchyňu, z ktorej je vchod do kúpelne. Kúpelňa je vybavená sprchovým kútom s WC + kúpelňovým príslušenstvom. Kuchyňa je vybavená varnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, keramickym sporákom a chladničkou, s kuchynským príslušenstvom. Apartmán je vybavený s CD rádiom , 2x TV , digitálnym satelitom a DVD . Vedľa apartmánu je možnost štýlového posedenia na terase.

Vzdialenosti:

Obchod 200 m, vlak 12 km, autobus 200 m, lyziarsky vlek 9 km, bežecké trate 200 m, priehrada 26 km, turisticke chodniky 5 km.

Orientačná mapa:


Kde nás nájdeteKde nás nájdete

Termálne kúpalisko Bešeňová

V termálnych kúpaliskách Bešeňová sa nachádza 6 bazénov s celoročnou prevádzkou. Geotermálne pramene dosahujú teplotu až 61 stupňov. V bazénoch je teplota vody 36 - 40 stupňov. Má blahodárne účinky na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy a má vďaka lítiu pozitívne účinky aj na psychiku. Odporúčame kúpanie najmä v zime v otvorenom, bazéne, kedy sa teplota okolitého vzduchu pohybuje pod bodom mrazu. Stredisko poskytuje okrem kúpania, aj relaxačné masáže, plážový volejbal, tobogan a príjemné posedenie v reštaurácii. V súčasnosti je termálne kúpalisko Bešeňová veľmi obľúbené a vyhľadávané domácimi a zahraničnými návštevníkmi.

AUQAPARK TATRALANDIA

Tatralandia - najväčší celoročný areál vodnej zábavy na Slovensku, v Čechách a v Poľsku s ubytovaním a komplexnými službami, Vám denne ponúka kúpeľ v 6 celoročných termálnych bazénoch (2 kryté) s liečivou minerálnou vodou s teplotou od 26-38 °C a s množstvom vodných atrakcií. 4 celoročné tobogány - Volcano, Rocket, Snake a No-Limits ponúkajú skvelú zábavu a dobrodružstvo. Pre dokonalý relax je k dispozícii vitálny svet Tatra-Therm-Vital - jedinečný komplex 16 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Dokonalé uvoľnenie určite znásobí kvalitná masáž a z Tatralandie budete odchádzať s pocitom znovuzrodenia.


LYŽIARSKE STREDISKÁ V OKOLÍ APARTMÁNU

V okolí apartmánu je veľa lyžiarskych stredísk, kde si môžu prísť na svoje hlavne hostia, ktorí lyžujú. Najbližšie lyžiarske stredisko , je Skipark Ružomberok , vzdialený od nášho privátu je 10 km . V stredisku sa nachádza 8 vlekov, je tam aj lanovka ktorá vás dopraví s Hrabova na Malinô Brdo kde sú lyžiarske trate v celkovej dĺžke 12 km. Parkovisko je pre 450 áut.

Obľúbené lyžiarske strediská CHOPOK vzdialené od nás 34 km ponúka 57 km dlhé lyžiarske zjazdovky v Demänovskej doline, Jasnej, alebo na strediskách zimných športov. Tieto lyžiarske strediská sú na Liptove najznámejšie a sú veľmi obľúbené. Potom sú už menšie strediská, ale taktiež sa tešia veľkej obľube.
Ďalšie lyžiarske stredisko Donovaly je od nás vzdialené 25 km a taktiež sa v ňom nachádza 8 vlekov a dlhé zjazdovky.
Medzi vyhľadávané športy patria aj jazda na koni. Zajazdiť si môžete v prírode kde vám v jednom stredisku poskytnú jazdeckého koňa a vy si môžete skvele zajazdiť vo volnej prírode. Jazda na koni stojí na 1 hodinu okolo 100sk.
Na svoje si prídu, aj návštevníci, ktorí sa zaujímajú o jaskyne a podzemné krásy. Pre záujemcov sú sprístupnené verejne otvorené jaskyne, medzi ktoré patria Demänovská jaskyna a ľadová jaskyna. Jaskyne sú od nášho privátu vzdialené 40 km. V letných mesiacoch sú otvorené denne
Vo voľných chvíľach si môžete skúsiť skalolezectvo (climbing). K adrenalínovým športom, ktorý máte možnosť vyskúšať patrí aj bungeejumping, ktorý je vzdialený od privátu 60 km. K ďalším atrakciám patrí paragliding, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie atrakcie na Liptove.
Blízkosť vodnej nádrže Liptovská Mara, umožňuje všetky druhy vodných športov, kde patrí aj možnosť kúpania, surfovania, jachtingu, potápania a hlavne rybolovu. K ďalším možnostiam patrí aj rafting a splav rieky Váh.
Iste netreba pripomínať bohatosť Liptova na historické a kultúrne pamiatky ako je Liptovská rázovitá obec Vlkolínec vzdialený 30 km od privátu a zapísaný v knihe svetových pamiatok UNESCO, skanzen Liptovskej dediny v Pribiline, archeologická lokalita Havránok - osídlenie Keltmi, hrad Liptov, Likavský hrad, Oravský podzámok 30 km od privátu a iné.
Nemali by sme zabudnúť ani na 22 km vzdialené letisko, ktoré poskytuje vyhliadkové lety hlavne v lete. V okolí je možnosť rybolovu a poľovačiek.
Po náročnom dni Vám odporúčame oddych v termálnom kúpalisku v Bešeňovej, kde sa dobre vyhrejete a oddýchnete si od svojich každodenných starostí.
Myslíme, že sme dostatočne vyčerpali všetky témy čo sa týka nášho privátu a okolia Liptova. Veríme, že si u nás prídete na svoje a hlavne si odpočiniete.

Prajeme Vám príjemný pobyt na Liptove


© 2008 foto & webmaster 3W s.r.o.