Apartmán Liptovský Michal

Apartmán KLAUDIA

Mikušová Ľubka
Liptovský Michal 116
034 83 Liptovská Teplá
mobil : +421/907/147764, +421/918/549205
e-mail: lubka.mikusova@centrum.sk
www.liptov.sk/klaudia
objednávka ubytovania
hodnotenie ubytovania
voľné termíny

    Apartmán sa nachádza v prízemí novostavby rodinného domu v obci Liptovský Michal. Termálne kúpalisko Bešeňova sa nacháadza 1km od apartmánu. Ponúkame zľavy na kúpaliska.

Apartmán má samostatný vchod. Ponúkame ubytovanie v dvoch 2-posteľových izbách s kompletnou kuchynkou. Samostatná kúpelne s WC a sprchou. Kuchyňa je kompletne vybavená všetkými potrebnými el. spotrebičmi (mikrovlnka, chladnička, konvica). Intrernetove pripojenie WIFI. K dispozícii je kryté zahradné sedenie, krb, hojdačka, šmýkačka, pieskovisko. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA Apartmán KLAUDIA

    Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Bešeňová a v zime kombináciu s lyžovačkou v Jasnej v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave. Radi Vám poradíme pri výbere. Náš kraj ponúka bohaté možnosti v zime aj v lete. Je tu nespočetné množstvo prekrásnych horských túr, možnosti kúpania, surfingu, vyhliadkové plavby, vodné športy. Oplatí sa pozrieť aj historické a kultúrne pamiatky, vyhľadávané sú aj liptovské jaskyne. Máte možnosť vyskúšať si netradičné športy ako paragliding, rafting, návšteva neprístupných jaskýň a ďalšie možnosti. Ak Vám to nebude stačiť môžeme Vám odporuči celodenný výlet po SLOVENSKU spomenieme výlet do Levoče, Bojníc, na Spišský hrad, Oravsky hrad a hrad Strečno, poprípade výlet do Tatier a ďalšie ponuky.


Copyright © 2007 foto & webmaster