Aquapark Tatralandia


Aquapark Tatralandia
Tel: 044/547 78 11
Fax: 044/547 78 10
E-mail: info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

Aktuálny cenník Aquapark Tatralandia
Aquapark Tatralandia leží v srdci Liptova v nádhernej scenérii hôr, pri severnom brehu priehrady Liptovská Mara, s výhľadom na Západné, Vysoké (Kriváň) a Nízke Tatry. Je vzdialený len 2 km od Liptovského Mikuláša a dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov.
Celoročnosť aquaparku umožňuje zdroj termálnej vody prúdiaci z viac ako 2500 metrovej hĺbky s teplotou 60,7 °C.

V súčasnej dobe Aquapark Tatralandia ponúka 28 toboganových dráh a šmýkačiek- 6 NOVÝCH, 9 celoročných. Skvelou novinkou na leto su 4 NOVÉ atrakcie – obrovská Pirátska loď Čierny Korzár, retiazkový kolotoč, nafukovací hrad Jungle a divoký elektrický býk – ktoré sú súčasťou SUMMER CITY. Každý návštevník môže vyskúšať masážne sedenia, vodné postele, vodný hríbik, chŕliče, vyvieračky, vodné prúdy, vodné hojdačky ,zahrať si vodný volejbal a basketbal, či zabaviť sa pri noodlovom aquaerobiku. To všetko v 11 bazénoch – 2 NOVÉ karibské, 8 celoročných a 3 kryté. Bazény sú naplnené termálnou minerálnou (niektoré aj priezračnou ohrievanou vodou) s teplotou do 38 °C.

Krytý tropický komplex Ostrov pirátov z Karibiku návštevníkov očarí wellness bazénmi napĺňanými priezračnou ohrievanou vodou s vodnými masážami, chrličmi a plaveckou časťou s protiprúdom, detským bazénom, Hawai Barom, a fantastickým výhľadom na panorámu Tatier vďaka presklenej časti na poschodí.

Wellness Paradise ponúka možnosť relaxu a rekondície v nekúpeľnom prostredí s komplexnými službami. Každodenne sa návštevníkom venujú odborníci na masáže kúpele, zábaly, a iné procedúry. Tatra-Therm-Vital - saunový svet s jedinečným komplexom 16 parných a vodných sáun, masážnych kúpeľov a procedúr rozširuje ponuku relaxu v Aquaparku Tatralandia.

Holiday Village Tatralandia ponúka skvelé ubytovanie v blízkosti Aquaparku Tatralandia. Návštevníkov čaká jedinečná prázdninová dedinka pri termálnych prameňoch v objatí čarovných hôr. Na výber je 155 kúzelných bungalovov a apartmánov s kapacitou až 700 osôb.
Súčasťou ubytovacieho komplexu sú aj minimarket, fitness centrum, Funny cenrum, detský kútik, zmenáreň, nonstop recepcia... Pre ubytovaných hostí je počas zimnej sezóny pripravený taktiež bezplatný Aqua-Skibus, ktorý premáva z Aquaparku Tatralandia priamo do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry.

LAST MINUTE
ubytovanie - accommodation - unterkunft - zakwaterowanie